Close

TILIARIS

pro spolehlivý informační systém

Implementace

Implementace

Jak se řešení naimplementuje, tak bude fungovat. Toto je sice všeobecně známý fakt, avšak mnohdy tento klíčový proces probíhá nikoli podle implementační metodologie, ale spíš podle teorie chaosu – čím více je proces implementace otevřen neustálým a nekontrolovaným zásahům, tím více se aplikace posouvá od optimální jednoduchosti k zbytečné složitosti. 

Implementace má svá pravidla a řád, a my jej dodržujeme.

Od nás nečekejte živelný proces implementace. Postupujeme striktně podle prověřené implementační metodologie, vlastní implementaci pak řídí projektový team v čele s projektovým vedoucím. Proč takto postupujeme? Protože naší prioritou je spokojený zákazník, který za investovaný čas a prostředky získal to, co požadoval. A to v nejvyšší kvalitě a v dohodnutém termínu. My si na vícepráce nehrajeme….

Implementujeme řešení na bázi:

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV je ERP systém společnosti Microsoft využívaný pro podporu řízení podnikových procesů po celém světě. Naše společnost má rozsáhlé zkušenosti s implementací a údržbou této aplikace, a to nejen u zákazníků v České republice.

Známe produkt Microsoft Dynamics NAV.

Pro naše zákazníky jsme navrhli a implementovali zajímavá a mnohdy rozsáhlá řešení pokrývající požadavky firem na moderní a flexibilní informační systém. O vaši klíčovou aplikaci se postaráme….

Více informaci o aplikaci Microsoft Dynamics NAV naleznete zde

MICROSOFT DYNAMICS AX

Každá společnost má svá specifika, která je odlišují na trhu, a poskytují jim konkurenční výhodu. Zapracování těchto specifik do podnikového informačního systému patří k základním požadavkům našich zákazníků. Ať se již jedná o odvětvová řešení nebo o speciální výrobní technologie, umíme našim zákazníkům poradit.                  

Známe produkt Microsoft Dynamics AX.

Ve spolupráci s našimi zákazníky jsme pro ně vytvořili individuální řešení. Řešení, která nejsou uzavřena pro další rozvoj a zákazníky nijak neomezují. Řešení umíme nejenom naimplementovat, umíme je i rozvíjet a postarat se o bezproblémový chod aplikace….                         

Více informaci o aplikaci Microsoft Dynamics AX naleznete zde

MICROSOFT DYNAMICS CRM

Pohybujeme se v prostředí, které je nazýváno turbulentním a které je charakteristické nestabilitou. A právě toto prostředí je velmi náročné pro získávání nových zákazníků. Udržet si tyto zákazníky potřebuje nejenom znalosti a dovednosti, ale i aplikační podporu. Microsoft Dynamics CRM poskytuje celou sadu nástrojů pro podporu řízení vztahů se zákazníky.              

Podpoříme rozvoj vašich obchodních aktivit.

Žádná společnost se nevyhne komunikace se svými dodavateli. Dodavatelé, stejně jako odběratelé, patří vždy mezi klíčové partnery. Microsoft Dynamics CRM je natolik komplexní řešení, že pokrývá i tuto oblast.                   

Více informaci o aplikaci Microsoft Dynamics CRM naleznete zde

MICROSOFT SharePoint

Pod produktem Microsoft SharePoint si mnozí vybaví Document Management System. Jenže Microsoft SharePoint není jen DMS, jedná se o rozsáhlou aplikaci pro široké spektrum užití ve standardních procesech organizace. Řízení projektů, workflow, definování rolí, práce s metadaty, to je jen část funkcionalit, které tento nástroj poskytuje.                        

Na bázi produktu Microsoft SharePoint lze vybudovat zajímavá řešení. 

Co je však důležité, jedná se o aplikaci, kterou lze integrovat s dalšími nástroji společnosti Microsoft a pomocí níž lze úspěšně vybudovat individuální řešení pro všechny typy organizací. Pojďme se zamyslet, jak tento nástroj využít u Vaší společnosti….                 

Více informaci o aplikaci Microsoft SharePoint naleznete zde

Naše produkty

Individualizaci standardních produktů považujeme za samozřejmost. Avšak některé požadavky našich zákazníků se opakují a lze je zevšeobecnit. Výsledkem pak jsou zajímavá řešení, jejichž nasazení představuje pro zákazníky úsporu jak času tak prostředků a minimalizaci rizik.                        

Máme i zajímavé vlastní produkty. 

Máme však i svoje vlastní řešení, které dokáží rozšířit funkcionality aplikací a která mohou být zajímavá i pro Vás…